آموزش

چگونه سفارش خود را در سایت سازوکار پیگیری کنیم؟

پیگیری سفارش

پس از ثبت سفارش در سایت سازوکار یک کد 7 رقمی جهت پیگیری سفارش به شما اختصاص داده می‌شود. می‌توانید با شماره تماس پشتیبانی سازوکار تماس گرفته و از کارشناسان فروش سفارش خود را پیگیری نمایید. کارشناسان فروش سازوکار اطلاعات لازم در رابطه با وضعیت ثبت سفارش و زمان ارسال بار را به شما خواهند داد.

روش‌های ارسال کالا

هزینه حمل کالا متغیر بوده و برای سفارش‌های زیر 150 هزار تومان به عهده مشتری است. در این زمینه کارشناسان فروش با شما تماس گرفته و شرایط و هزینه حمل بار را اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

پست

بسته به نیاز مشتری ممکن است کالا به روش درخواستی برای او ارسال شود. اگر کالا به روش پست ارسال شده باشد در بازه زمانی 2 الی 4 روز کاری به دست شما خواهد رسید و می‌توانید مراحل پست مرسوله را از کارشناسان فروش ما پیگیری کنید.

تیپاکس

اگر کالا به روش تیپاکس ارسال شده باشد، سریع‌تر از روش پست پیشتاز به دست شما خواهد رسید و در این روش نیز می‌توانید مراحل ارسال مرسوله را از کارشناسان فروش ما پیگیری کنید.

باربری و اتوبوسرانی

اگر کالا به روش باربری و اتوبوسرانی ارسال شود هزینه ارسال بار به انتخاب مشتری یا همراه با مبلغ کالا به حساب سازوکار واریز می‌شود یا در محل تحویل توسط مشتری پرداخت می‌شود.

هزینه ارسال بار توسط باربری و اتوبوسرانی نسبت به روش‌های دیگر ارسال بیشتر بوده و شرکت باربری جهت هماهنگی‌های ارسال بار توسط مشتری انتخاب می‌شود.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا