اخبارخارجی

برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه صنعت چوب (وودکس) در تهران

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چوب، مواد اولیه، ماشین‌آلات،‌ یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته از ۱۲ الی ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که تحت عنوان وودکس (WOODEX) نیز شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت چوب کشور است که سالیانه جمعی از مهم‌ترین شرکت‌های تجاری، تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان و فعالان این صنعت را گرد هم می‌آورد.

نمایشگاه وودکس فرصتی بسیار مناسب است تا بسیاری از صنعتگران و علاقه‌مندان صنعت چوب کشور، با جدیدترین محصولات و دستاوردهای شرکت‌های مطرح تولیدکننده و تأمین‌کننده این صنعت آشنا شده و به صورت رودررو با این شرکت‌ها در ارتباط باشند. در این نمایشگاه بسیاری از بخش‌های صنعت چوب کشور محصولات و توانایی‌های خود در زمینه ماشین‌آلات، ابزارآلات، ‌یراق و تجهیزات و مواد اولیه صنعت چوب و مبلمان را در معرض دید بازدیدکنندگان خواهند گذاشت.

لازم به ذکر است که در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، چندین کارگاه آموزشی تخصصی در مورد صنعت چوب و راهکارهای موفقیت کسب و کارها در این صنعت برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌های آموزشی می‌توانند با روابط عمومی شرکت نمایشگاهی چیستا در ارتباط باشند.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از روز پنجشنبه ۱۲ بهمن تا یکشنبه ۱۵ بهمن ماه به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران واقع در بزرگراه شهید چمران، خیابان سئول، جاده اختصاصی نمایشگاه بین‌المللی مراجعه کنند. درهای این نمایشگاه از ساعت ۸ الی ۱۵ بر روی عموم بازدیدکنندگان گشوده خواهد شد.

حضور گروه صنعتی نوین چوب در نمایشگاه وودکس ۱۴۰۲

گروه صنعتی نوین چوب نیز همانند دوره‌های پیشین این نمایشگاه،‌ با تمامی شرکت‌های زیرمجموعه خود (نوین چوب، سازوکار، نوین سرویس و پاراکس) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. بازدیدکنندگان گرامی می‌توانند جدیدترین محصولات این شرکت‌ها از جمله انواع ماشین‌آلات چوب صفحه‌ای و طبیعی، ابزار برقی، ابزار برشی، یراق‌آلات، ماشین‌آلات خطوط تولید صنعت چوب، چسب و مواد اولیه، روکش‌های کابینت و… را در غرفه گروه صنعتی نوین چوب مشاهده کنند. گروه صنعتی نوین چوب در سالن B۴۱ پذیرای حضور گرم شما خواهد بود.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا