اخبارخارجی

برگزاری چهارمین نمایشگاه ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و نجاری در ساری

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و نجاری از ۶ الی ۹ دی ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی مرکز تجارت بین‌المللی کاسپین نیاوران شهر ساری برگزار خواهد شد. دوره‌های گذشته این نمایشگاه پیش از این در شهرهای تبریز،‌ اهواز و کرمان برگزار شده بود. کانون آگهی و تبلیغات صدرا و مرکز تجارت بین‌الملل کاسپین نیاوران ساری نقش برگزارکنندگان این نمایشگاه را بر عهده خواهد داشت.

 استان مازندران خصوصا شهر ساری برای اولین بار است که میزبان برگزاری چنین رویدادی با این ابعاد در زمینه ابزار و یراق‌آلات خواهد بود. به دلیل ظرفیت بسیار بالایی که استان مازندران در زمینه صنعت ساختمانی و خصوصا نجاری دارد، همواره جای خالی برگزاری چنین رویدادی در این استان احساس می‌شد. به همین دلیل می‌توان انتظار استقبال پرشور مراجعه‌کنندگان از این رویداد را داشت.

بسیاری از برندهای شناخته شده بازار ابزار و یراق‌ آلات کشورمان در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد. شرکت سازوکار نیز به عنوان یکی از نام‌های مطرح در زمینه ابزار و یراق‌آلات با برندهای اختصاصی خود در این نمایشگاه حضور خواهد یافت. شرکت سازوکار در بخش ابزار برقی با برندهای شپخ و فمی، ‌در بخش یراق‌آلات با برندهای رونیا،‌ صامت، ایتالیانا، کرونا کوبلنز و هایگلد و همچنین در بخش ابزار برشی با محصولات برندهای سی ام تی، فرود،‌ نارکس و پیهر به نمایشگاه ساری خواهد آمد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به آدرس مازندران، کیلومتر ۳ اتوبان ساری-قائمشهر، مرکز تجارت بین‌المللی کاسپین نیاوران مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

۲ نظر ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا