اخبارداخلی

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت چوب در اصفهان (اردیبهشت ۱۴۰۳)

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنعت چوب، ماشین‌آلات، یراق‌ آلات و مواد اولیه از ۲۵ تا ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر اصفهان برگزار خواهد شد. شرکت پیشرو مبتکران چیستا نقش برگزارکننده این نمایشگاه را برعهده خواهد داشت.

شهر اصفهان به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی کشور، ظرفیت بسیار مناسبی برای رشد و پیشرفت صنایع مختلف دارد. این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی است تا شرکت‌های تجاری، واردکنندگان، تولیدکنندگان و فعالان صنعت چوب کشور جدیدترین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان این صنعت بگذارند. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در اصفهان، کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن دشت مراجعه کنند.

گروه صنعتی نوین چوب همانند دوره گذشته، حضوری پررنگ در نمایشگاه صنعت چوب اصفهان خواهد داشت. شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی نوین چوب از جمله سازوکار،‌نوین چوب، نوین سرویس و پاراکس با جدیدترین محصولات و خدمات خود حضور خواهد یافت. علاقه‌مندان به صنعت چوب می‌توانند برای آشنایی با جدیدترین انواع ماشین‌آلات چوب طبیعی و صفحه‌ای، ابزار، یراق‌آلات، چسب و مواد اولیه و ماشین‌آلات خطوط تولید از غرفه گروه صنعتی نوین چوب بازدید کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا