اخبارداخلی

برگزاری دو نمایشگاه تخصصی ابزار، یراق و ماشین‌آلات در تبریز (اردیبهشت ۱۴۰۳)

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزار و یراق‌آلات ساختمانی از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد. شهر تبریز برای دومین باز میزبان برگزاری این نمایشگاه است. دوره‌های پیشین این نمایشگاه علاوه بر تبریز، در شهرهای اهواز، کرمان و ساری برگزار شده بود. کانون آگهی و تبلیغات صدرا برای پنجمین دوره نقش برگزارکننده این نمایشگاه را خواهد داشت.

شهر تبریز به عنوان یکی از قطب‌های صنعت کشور ظرفیت بسیار بالایی برای برگزاری این‌گونه نمایشگاه‌ها دارد. پیش‌بینی می‌شود بسیاری از افراد فعال در صنعت نجاری، ساخت و ساز و صنایع وابسته و افراد علاقه‌مند به این حوزه‌ها از استان‌های شمال غرب و سایر نقاط کشور در این نمایشگاه حضور یابند. از این رو، این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی است تا شرکت‌های تجاری و برندهای تولیدکننده یراق‌آلات و ابزارهای صنعتی، باغبانی، کشاورزی و چسب، جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید فعالان و علاقه‌مندان این حوزه بگذارند.

شرکت سازوکار سانا صنعت نوین نیز با جدیدترین محصولات خود در بخش‌های ابزار برقی و برشی در سالن پروین اعتصامی، غرفه P8 نمایشگاه تبریز حضور خواهد یافت. بخش ابزار برقی شرکت سازوکار محصولات برندهای انحصاری خود در ایران از جمله شپخ و فمی را به این نمایشگاه می‌آورد. همچنین بخش ابزار برشی سازوکار با محصولات برندهای فرود، سی ام تی،‌ نارکس،‌ پیهر و رونیا در نمایشگاه تبریز حضور دارد.

لازم به ذکر است که همزمان با نمایشگاه تخصصی ابزار و یراق‌آلات ساختمانی تبریز، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، ماشین‌آلات، ماشین‌ابزار، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در محل همان نمایشگاه برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این دو نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۵ الی ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز واقع در تبریز، جاده تهران، میدان بسیج مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا