اخبارداخلی

گزارش برگزاری سومین نمایشگاه صنعت در شهر آفتاب تهران

سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت پس از ۴ روز کاری، عصر روز جمعه سوم شهریور ماه جاری به کار خود پایان داد. در ادامه می‌توانید گزارش برگزاری این نمایشگاه را بخوانید.

سومین دوره از نمایشگاه صنعت روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه در محل نمایشگاه شهر آفتاب تهران شروع به کار کرد. شرکت نمایشگاهی چیستا برگزاری این نمایشگاه را برعهده داشت. در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ شرکت‌کننده از نقاط مختلف کشور آخرین محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند. مجموعه محصولات بیش از ۳۰۰ برند از کشورهای مختلف در این نمایشگاه حضور داشتند.

نمایشگاه صنعت

 به گفته مدیر اجرایی شرکت برگزارکننده، این نمایشگاه پایگاهی برای تأمین محصولات موردنظر کارخانه‌ها و محیط‌های تولیدی سراسر کشور است. بسیاری از صاحبان صنایع برای آشنایی با جدیدترین محصولات و فناوری‌های موجود در زمینه ابزار و ماشین‌آلات به این نمایشگاه آمده بودند تا محصولات موردنظر خود برای تجهیز خطوط تولید و کارخانه‌ها را بیابند. همچنین ابزارفروشان و علاقه‌مندان نیز از سراسر کشور برای کسب اطلاع در مورد جدیدترین ابزار و ماشین‌آلات صنعتی به این نمایشگاه آمده بودند.

نمایشگاه صنعت

فضای این نمایشگاه از ۳ سالن اصلی تشکیل شده بود. سالن A6 و بخشی از سالن A5 نمایشگاه به ابزار و یراق آلات و سالن A4 و بیشتر بخش‌های سالن A5 نمایشگاه به ماشین‌آلات صنعتی و قطعات آنها اختصاص داشت. در این بین سالن A6 بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب کرده بود. استقبال بازدیدکنندگان از این سالن تا حدودی به دلیل وجود محصولات عمومی‌تر مانند ابزارآلات، طراحی جذاب غرفه‌ها و برگزاری رویدادهای مختلف در این غرفه‌ها بود.

نمایشگاه صنعت

استقبال صنف ابزارآلات در این نمایشگاه قابل توجه بوده و بسیاری از برندهای نام آشنا و برخی از برندهای تازه‌نفس با معرفی بهترین محصولات و دستاوردهای خود حضور داشتند. در بخش ماشین‌آلات نیز برخی از برندهای پرسابقه صنعت در این نمایشگاه شرکت کرده بودند. بخش عمده‌ای از ماشین‌آلات عرضه شده در این نمایشگاه مربوط به صنایع فلزکاری بوده و سهم ماشین‌آلات صنعت چوب در غرفه‌های این نمایشگاه کمتر بود.

نمایشگاه صنعت

شرکت سازوکار سانا صنعت نوین نیز با هدف معرفی جدیدترین محصولات برندهای اختصاصی خود از جمله شپخ، سی ام تی، پیهر و نارکس در این نمایشگاه حضور داشت. همچنین شرکت پاد ابزار گستر به عنوان یکی از شرکای تجاری سازوکار در غرفه‌ای مشترک با این شرکت، محصولات برندهای دامار، فرود و فمی را به نمایش گذاشت. شرکت سازوکار جدیدترین مدل‌های ابزار برقی، بادی، نجاری و برشی خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده بود. به گفته مدیران و کارشناسان بخش فروش شرکت سازوکار، استقبال مراجعه‌کنندگان از این نمایشگاه قابل توجه و بالاتر از حد انتظار بود.

در ادامه می‌توانید تصاویر بخش‌های مختلف این نمایشگاه را مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا