داخلی

گزارش برگزاری ششمین نمایشگاه ماشین‌آلات و یراق‌آلات در شهر آفتاب

ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، یراق‌ آلات و مواد اولیه صنایع چوب از ۱۷ تا ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب برگزار شد. این نمایشگاه یکی از رویدادهای مهم و مؤثر در صنعت چوب کشور است که هر ساله طیف گسترده‌ای از درودگران، صنعتگران، تولیدکنندگان، شرکت‌های تجاری و علاقه‌مندان این صنعت را گرد هم می‌آورد. شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و شرکت نمایشگاهی چیستا برگزاری این نمایشگاه را بر عهده داشتند.

نمایشگاه ماشین آلات شهر آفتاب

این دوره از نمایشگاه از ۴ سالن اصلی تشکیل شده بود که میزبان مجموعا ۲۰۰ برند مطرح صنعت چوب بودند. این برندها در قالب ۷۰ غرفه به معرفی محصولات و دستاوردهای خود پرداختند. شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران این نمایشگاه را غالبا از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان ماشین‌آلات، ابزارآلات نجاری، یراق‌آلات، چوب و فرآورده‌های چوبی، دکوراسیون خانه و آشپزخانه و مواد اولیه صنایع چوب بودند. بسیاری از نام‌های مطرح صنعت چوب و ابزار کشور از جمله نوین چوب، گروه صنعتی آریو، پایون، آمل برش، بازرگانی ارجمند، توسعه ماشین، فرساد ماشین، پاد ابزار گستر و … در این نمایشگاه حضور داشتند.

نمایشگاه ماشین آلات شهر آفتاب

حضور گروه صنعتی نوین چوب در نمایشگاه شهر آفتاب

گروه صنعتی نوین چوب نیز در یک سالن مجزا و اختصاصی با چهار شرکت زیرمجموعه خود یعنی نوین چوب،‌ سازوکار،‌ نوین سرویس و پاراکس در این نمایشگاه حضور داشت.

شرکت سازوکار به عنوان یکی از اعضای تازه‌نفس گروه صنعتی نوین چوب، جدیدترین محصولات خود در زمینه ابزار برقی، برشی و یراق‌آلات را در معرض دید مراجعه‌کنندگان گذاشته بود. محصولات برندهای شپخ و فمی در دسته ابزار برقی، ایتالیانا، صامت، هایگلد و رونیا در زمینه یراق‌آلات و تولیدات برندهای سی ام تی، فرود، نارکس و پیهر در زمینه ابزار برشی در غرفه شرکت سازوکار به نمایش درآمدند.

نمایشگاه ماشین آلات شهر آفتاب

شرکت نوین چوب در دو بخش ماشین‌آلات چوبی طبیعی و ماشین‌آلات صفحه‌ای جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشت. در بخش ماشین‌آلات صفحه‌ای محصولاتی مانند لبه چسبان، اره دور کن، پانل بر و… از برند KDT در غرفه نوین چوب قابل مشاهده بودند. همچنین بخش ماشین‌آلات چوب طبیعی محصول برندهایی از جمله Mas، QCM، Woodfast و نوین چوب را به شهر آفتاب آورده بود.

شرکت نوین سرویس به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های مهم گروه صنعتی نوین چوب،‌ نقش ارائه‌کننده خدمات پس از فروش و تعمیرات ماشین‌آلات این گروه صنعتی را بر عهده دارد. علاوه بر این نوین سرویس در زمینه تولید ماشین‌آلات خطوط تولید صنعت چوب نیز فعالیت دارد. نوین سرویس در نمایشگاه شهر آفتاب این محصولات خود را عرضه کرد.

نمایشگاه ماشین آلات شهر آفتاب

شرکت پاراکس یکی دیگر از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی نوین چوب است که جزو نام‌های مطرح در صنعت کابینت و دکوارسیون آشپزخانه محسوب می‌شود. پاراکس علاوه بر صنعت کابینت سازی در زمینه سنگ کورین و HPL و همچنین چسب‌های صنعتی نیز فعالیت دارد که این محصولات را در نمایشگاه شهر آفتاب به نمایش گذاشت.

به گفته مدیران و کارشناسان فروش شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی نوین چوب، در این نمایشگاه استقبال شایسته و قابل توجهی از غرفه‌های این شرکت‌ها صورت گرفت. بخشی از مراجعه‌کنندگان جزو مشتریان قدیمی گروه صنعتی نوین چوب بودند که برای آشنایی با محصولات و خدمات جدید این گروه صنعتی به شهر آفتاب آمده بودند. بخش قابل توجهی از مراجعه‌کنندگان نیز برای نخستین بار با محصولات شرکت‌های گروه نوین چوب آشنا می‌شدند. استقبال این دسته از بازدیدکنندگان از محصولات عرضه شده در سالن نوین چوب فراتر از انتظار بود.

در ادامه می‌توانید سایر تصاویر این نمایشگاه را مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا