داخلی

گزارش برگزاری نمایشگاه یراق‌آلات و ماشین‌آلات در مشهد

پنجمین دوره از نمایشگاه تخصصی یراق‌آلات، ماشین‌آلات، صنعت چوب، مبلمان و صنایع وابسته که در روز ۱۸ مهر ماه آغاز به کار کرده بود، پس از ۴ روز در ۲۱ مهر ماه به کار خود پایان داد. این نمایشگاه برای پنجمین دوره متوالی به همت شرکت مدیریت پروژه‌های نمایشگاهی آفتاب قطب مشرق زمین در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر مشهد برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌های مختلف از نقاط مختلف کشور جدیدترین محصولات و تولیدات خود در زمینه ماشین‌آلات، ابزار،‌یراق، پارچه، رنگ، چسب و سایر تجهیزات و مواد اولیه مرتبط با صنعت چوب را به نمایش گذاشتند.

شهر مشهد یکی از قطب‌های صنعت چوب و مبلمان کشور محسوب می‌شود. همچنین به دلیل روند رو به رشد ساخت و ساز در این شهر،‌ صنعت چوب و مصنوعات چوبی در این شهر در سطح کشور جایگاهی ویژه دارد. نمایشگاه تخصصی یراق‌ آلات و ماشین‌آلات صنعت چوب نیز با هدف پاسخ به نیازهای روزافزون صنعت چوب شمال شرق کشور دایر شده است. برگزاری این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی است تا صنعتگران،‌تولیدکنندگان و علاقه‌مندان ساکن مشهد و به طور کلی شمال شرق کشور با جدیدترین محصولات و فناوری‌های این صنعت آشنا شوند. همچنین طیف قابل توجهی از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان، محصولات مورد نیاز صنعت چوب و مبلمان نیز می‌توانند جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید علاقه‌مندان بگذارند. تداوم برگزاری این نمایشگاه تا پنجمین دوره نشان‌دهنده اهمیت این رویداد است.

مجموعا ۵۰ شرکت در فضایی بالغ بر ۱۵ هزار متر مربع در سالن‌های فردوسی و مفاخر نمایشگاه بین‌المللی مشهد حضور یافتند. برخی از نام‌های مطرح صنعت چوب کشور از جمله نوین چوب، ایران تیغ، پایون، راش ماشین، ویراتک، نوین تاک و … در نمایشگاه مشهد حضور داشتند. اگرچه جای خالی برخی دیگر از برندهای شناخته شده صنعت چوب کشور در این نمایشگاه محسوس بود. به طور کلی، با در نظر گرفتن دوری محل برگزاری این نمایشگاه از مرکز کشور، ابعاد برگزاری و استقبال غرفه‌داران و مراجعه‌کنندگان از این نمایشگاه در سطح مناسب و قابل قبولی بود.

عملکرد گروه صنعتی نوین چوب در نمایشگاه مشهد

گروه صنعتی نوین چوب به همراه چهار شرکت زیرمجموعه خود یعنی نوین چوب،‌ سازوکار، نوین سرویس و پاراکس در نمایشگاه مشهد حضور یافت. شرکت نوین چوب در دو بخش ماشین‌آلات چوب طبیعی و صفحه‌ای محصولات خود را به نمایش گذاشت. بخش ماشین‌آلات صفحه‌ای نوین چوب با محصولات برند KDT از جمله لبه چسبان، پانل بر و سی ان سی و بخش ماشین‌آلات چوب طبیعی با محصولات برندهای QCM، Mas، Woodfast و نوین چوب به این نمایشگاه آمده بودند.

شرکت سازوکار برندهای اختصاصی خود در زمینه ابزار برقی، یراق‌آلات و ابزار برشی را به نمایشگاه مشهد آورده بود. محصولات برندهای شپخ و فمی در زمینه ابزار برقی،‌ ایتالیانا، صامت، هایگلد و رونیا در زمینه یراق‌آلات و برندهای فرود،‌سی ام تی، نارکس و پیهر در زمینه ابزار برشی در غرفه سازوکار به نمایش درآمده بودند.

شرکت نوین سرویس به عنوان یکی دیگر از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی نوین چوب با مجموعه‌ای از ماشین‌آلات خطوط تولید به این نمایشگاه آمده بود. همچنین شرکت پاراکس با مجموعه‌ای از محصولات خود در زمینه کابینت، دکوراسیون آشپزخانه، چسب‌های صنعتی و سنگ‌های کورین در این نمایشگاه حضور داشت.

در ادامه می‌توانید سایر تصاویر این نمایشگاه را مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا