داخلی

ششمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و یراق‌آلات صنایع چوب در شهر آفتاب

ششمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه صنایع چوب از ۱۷ تا ۲۰ آبان ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد. شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و شرکت نمایشگاهی چیستا نقش برگزار کننده این نمایشگاه را برعهده دارند. شرکت‌کنندگان این نمایشگاه جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه انوع ماشین‌آلات، یراق‌ آلات،‌ ابزارآلات، چوب و فرآورده‌های چوبی، دکوراسیون، مواد اولیه صنعت چوب و سایر محصولات مرتبط را در معرض دید علاقه‌مندان این صنایع خواهند گذاشت.

دوره گذشته این نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۳ آبان ۱۴۰۲ با استقبال پرشور بازدیدکنندگان برگزار شده بود. این نمایشگاه فضایی با متراژ مفید ۹۰۰۰ متر، دو سالن A4 و A5‌ شهر آفتاب را به خود اختصاص داده بود. مجموعا ۵۵ شرکت داخلی و ۳۰ شرکت خارجی با تولیدات و دستاوردهای خود در این نمایشگاه حضور داشتند. پیش‌بینی می‌شود ششمین دوره این نمایشگاه از لحاظ ابعاد برگزاری و تعداد شرکت‌کنندگان پیشرفت قابل ملاحظه در مقایسه با دوره گذشته داشته باشد. بسیاری از نام‌های مطرح صنعت چوب و صنایع وابسته برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

حضور گروه صنعتی نوین چوب در نمایشگاه شهر آفتاب

گروه صنعتی نوین چوب به عنوان یکی از نام های مطرح و پرسابقه صنعت چوب کشور با شرکت‌های زیرمجموعه خود (نوین چوب، سازوکار، نوین سرویس، پاراکس و پاراکو) در این نمایشگاه حضور خواهد یافت. سالن A4 این نمایشگاه به صورت اختصاصی در اختیار گروه صنعتی نوین چوب قرار گرفته است. از این جهت گروه صنعتی نوین چوب بزرگترین بخش این نمایشگاه را به خود اختصاص خواهد داد.

شرکت نوین چوب در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود در زمینه ماشین‌آلات و مواد اولیه صنعت چوب را به نمایش خواهد گذاشت. شرکت سازوکار نیز با محصولات برندهای اختصاصی خود در زمینه ابزار و یراق‌آلات در این نمایشگاه حضور خواهد یافت. همچنین شرکت نوین سرویس محصولات و خدمات خود در زمینه خطوط تولید صنعت چوب و تعمیرات ماشین‌آلات را ارائه می‌کند. شرکت پاراکس نیز جدیدترین محصولات خود در زمینه کابینت و دکوراسیون آشپزخانه را به نمایش خواهد گذاشت.

فعالان و علاقه‌مندان صنعت چوب می‌توانند از روز چهارشنبه ۱۷ آبان تا پایان وقت شنبه ۲۰ آبان ماه به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب به آدرس تهران، ابتدای بزرگراه خلیج فارس، نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب مراجعه کنند. درهای این نمایشگاه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ به روی علاقه‌مندان باز خواهد بود.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

۲ نظر ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا