اخبارداخلی

گزارش برگزاری نمایشگاه ماشین‌آلات، یراق‌آلات و مواد اولیه ۱۴۰۲

بیست و یکمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، یراق آلات و مواد اولیه از ۲۰ تا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۲ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان برگزار شد. در این دوره از نمایشگاه ۴۸ شرکت‌کننده از نقاط مختلف ایران حضور داشته و محصولات و توانمندی‌های خود در زمینه ابزار، یراق، ماشین‌آلات و مواد اولیه صنعت چوب را در معرض دید عموم قرار دادند. غرفه‌داران این نمایشگاه، حضور شرکت‌کنندگان و مراجعین را فراتر از حد تصور و بسیار پررنگ توصیف کردند. گروه صنعتی نوین چوب نیز با تمامی زیرمجموعه‌های خود یعنی شرکت‌های نوین چوب، سازوکار، پاراکس و نوین سرویس در سالن امیرکبیر، سالن A این نمایشگاه حضور یافت.

شرکت نوین چوب به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌ها در زمینه تأمین و واردات ماشین‌آلات صنعت چوب، جدیدترین محصولات خود در دو بخش ماشین‌آلات صفحه‌ای و ماشین‌آلات چوب طبیعی را به نمایش گذاشت. در چند سال اخیر شرکت نوین چوب به عنوان نماینده رسمی برند KDT همکاری ویژه‌ای با این برند داشته است. در این نمایشگاه نیز جدیدترین ماشین‌آلات برند KDT در زمینه ماشین‌آلات صفحه‌ای به نمایش درآمده بودند. بخش ماشین‌آلات چوب طبیعی نوین چوب نیز با ارائه محصولاتی از برندهایی مانند Woodfast، Mas و QCM در این نمایشگاه حضور داشت.

شرکت سازوکار که در سال‌های اخیر جایگاه ویژه‌ای در عرصه تأمین ابزارآلات پیدا کرده در بخش ابزار برقی با معرفی برند اختصاصی خود یعنی شپخ آلمان و ارائه مجموعه‌ای از جدیدترین محصولات آن در این نمایشگاه حضور یافت. بخش ابزار برشی سازوکار محصولات نیز برندهای مطرحی مانند CMT، فرود، نارکس، پیهر و رونیا را به علاقه‌مندان معرفی کرد. همچنین بخش یراق‌آلات شرکت سازوکار محصولات برند اختصاصی خود یعنی رونیا را به نمایش گذاشت.

 در بخش دیگر غرفه نوین چوب، شرکت پاراکس محصولات خود از جمله چسب‌های تخصصی صنعت چوب و آخرین دستاوردها در زمینه صنعت کابینت سازی و دکوراسیون داخلی را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشت. شرکت نوین سرویس نیز به عنوان عضوی دیگر از گروه صنعتی نوین چوب با برند تولیدکننده ماشین‌آلات صنعتی خود یعنی «نویان» در این نمایشگاه حضور یافت. به گفته کارشناسان و نمایندگان شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی نوین چوب، استقبال عمومی از غرفه‌های این شرکت‌ها بسیار پررنگ بوده و محصولات ارائه شده مورد توجه بازدیدکنندگان و صاحبان صنایع قرار گرفته‌اند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا