اخبار

برگزاری سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت در محل نمایشگاه شهر آفتاب

سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه شهر آفتاب و در فضایی به وسعت ۳۵ هزار متر مربع برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه، صنعتگران، تولیدکنندگان و شرکت‌های تجاری آخرین محصولات و دستاوردهای خود در زمینه ماشین‌آلات، ابزارهای صنعتی  و کارگاهی، تجهیزات خطوط تولید ماشین ابزار، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، ماشین‌آلات تست و تجهیزات آزمایشگاهی، جوش و برش و سیستم‌های نظافت صنعتی را به نمایش خواهند گذاشت. این نمایشگاه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ برای بازدید علاقه‌مندان دایر خواهد بود.

دوره پیشین این نمایشگاه مرداد ماه سال گذشته با حضور چشمگیر غرفه‌داران و بازدیدکنندگان برگزار شد. در دومین دوره نمایشگاه صنعت ۱۴۰ شرکت‌کننده از تولیدکنندگان، صاحبان صنایع و شرکت‌های بازرگانی به معرفی محصولات و توانایی‌های خود پرداختند. دومین دوره نمایشگاه صنعت نسبت به نخستین دوره آن افزایشی نزدیک به ۱۰۰ درصدی را در آمار بازدیدکنندگان و غرفه‌داران شاهد بود. در سومین دوره از این نمایشگاه نیز انتظار می‌رود آمار شرکت‌کنندگان افزایش یابد.

شرکت سازوکار نیز به منظور ارائه آخرین محصولات برندهای اختصاصی خود و ارتباط با مشتریان، صنعتگران و شرکت‌های تجاری در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از غرفه سازوکار به سالن A6 این نمایشگاه مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا