اخبار

برگزاری بیستمین دوره نمایشگاه صنعت چوب با نام وودکس (۹ الی ۱۲ بهمن ۱۴۰۱)

بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چوب، مواد اولیه، ماشین‌آلات، یراق آلات ، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته (WOODEX) از ۹ الی ۱۲ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت چوب کشورمان محسوب شده که در هر دوره پذیرای طیف گسترده‌ای از صنعتگران، درودگران و علاقه‌مندان صنعت چوب است.

دوره قبل این نمایشگاه از ۱۸ الی ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده بود. در این دوره، شرکت‌های معتبر صنعت چوب و صنایع وابسته، آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند. دوره جدید این نمایشگاه نیز در ابعاد گسترده‌تری نسبت به دوره پیشین برگزار خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود تعداد شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در مقایسه با سال گذشته افزایش یابد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ عصر نهم الی دوازدهم بهمن ماه به آدرس بزرگراه چمران – محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران مراجعه کنند.

حضور شرکت سازوکار در نمایشگاه وودکس

شرکت سازوکار نیز به عنوان عضوی از گروه صنعتی نوین چوب در نمایشگاه وودکس ۲۰۲۳ حضور خواهد یافت. علاقه‌مندان به کسب اطلاع از محصولات، خدمات و حوزه‌های فعالیت سازوکار و سایر برندهای گروه صنعتی نوین چوب می‌توانند به غرفه این شرکت در نمایشگاه وودکس مراجعه کنند. در این نمایشگاه، کارشناسان و نمایندگان شرکت‌های نوین چوب، سازوکار و نوین سرویس حضور خواهند داشت تا مشاوره و راهنمایی‌های لازم در مورد حوزه فعالیت خود را به علاقه‌مندان ارائه کنند.

در دوره پیشین این نمایشگاه، گروه صنعتی نوین چوب نیز در قالب ۳ شرکت حضور داشت؛ شرکت نوین چوب در حوزه ماشین‌آلات، شرکت سازوکار در حوزه ابزار، یراق و مواد اولیه و شرکت نوین سرویس در حوزه تولید ماشین‌آلات صنعت چوب و خدمات پس از فروش و قطعات یدکی برندهای زیرمجموعه گروه نوین چوب در این نمایشگاه بودند.

گروه نوین چوب همزمان با برگزاری نمایشگاه وودکس در تاریخ 9 الی 12 بهمن 1401 در شوروم دائمی خود واقع در احمدآباد مستوفی – میدان دکتر پارسا – شهرک بهسازی صنایع چوب ایران – سالن 27 ( شرکت سازوکار ) پذیرای شما عزیزان خواهد بود

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا