اخبار

نمایشگاه بین المللی صنعت 98 تهران – نوزدهمین دوره

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت از هجدهم تا بیست و یکم مهر ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه از بزرگترین رویدادهای بازرگانی و صنعتی بوده که با هدف معرفی قابلیت و توانمندی‌های این حوزه فعالیت خود را آغاز کرده است. تجهیزات صنعتی و کارگاهی، اتوماسیون صنعتی، ابزارآلات، ماشین آلات و خطوط تولید، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، صنایع پیشرفته، تجهیزات ایمنی و بهداشت، فروش و خدمات پس از فروش و … همگی از محصولات و زمینه‌هایی هستند که در این نمایشگاه به آن پرداخته می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت

نمایشگاه بین‌المللی صنعت توسط شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو برگزار می‌گردد که تجربه سال‌ها فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعت نمایشگاهی را دارد. این شرکت در سال 1368 تاسیس شده و با به‌کارگیری نیروهای مجرب و استفاده از تجربه چندین ساله خود در برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی به نامی آشنا در زمینه برپایی نمایشگاه‌های صنعتی و بازرگانی تبدیل شده است. از مهم‌ترین نمایشگاه‌هایی که توسط شرکت ایدرو برگزار شده می‌توان به نمایشگاه بزرگ فرش دستباف ایران، نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران T.I.A.F، نمایشگاه بین‌المللی ساختمان تهران T.I.B.C.F، نمایشگاه بین‌المللی دوچرخه، موتورسیکلت و تجهیزات T.I.B.M.F، نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو IAPEX، نمایشگاه بین‌المللی صوت، نور، تصویر، خدمات چند رسانه ای و تجهیزات وابسته و … اشاره کرد.

همچنین بخوانید: نمایشگاه صنعت چوب

نمایشگاه بین‌المللی صنعت فرصت مناسبی برای صنعتگران بوده تا در آن به معرفی جدیدترین محصولات خود پرداخته و با صنایع کشورهای شرکت کننده دیگر آشنا شوند. نمایشگاه بین‌المللی صنعت همه ساله در ماه مهر برگزار می شود و شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو از سال 1380 مسئول برگزاری این نمایشگاه بوده است.

زمان و مکان نمایشگاه بین المللی صنعت 98

نمایشگاه بین‌المللی صنعت 98 از هجدهم تا بیست و یکم مهر ماه در سالن‌های 35، 38، 31 (میلاد)، 38A و 38B در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 الی 17 از نمایشگاه بازدید کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا