اخبار

اطلاعات کامل نمایشگاه صنایع دستی 98

سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران

سی و دومین نمایشگاه ملی صنایع دستی سوم تا نهم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با حضور هنرمندان، فعالان و شرکت‌های فعال در حوزه صنایع دستی از ۳۱ استان در فضایی بالغ بر 7500 متر مربع برگزار می شود.

هدف نمایشگاه صنایع دستی 98

هدف این نمایشگاه بازاریابی، فروش و آشنایی با سلیقه مصرف کنندگان، تبادل اطلاعات بین هنرمندان صنایع دستی کشور و نمایش ظرفیت‌های صنایع دستی بوده و فرصتی برای رونق کسب و کار و مطرح شدن برای شرکت‌کنندگان است. طبق گفته مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع دستی، استان‌های کم برخوردار و سیل زده در سی و دومین دوره نمایشگاه ملی صنایع دستی مورد حمایت قرار می‌گیرند.

همچنین بخوانید: نمایشگاه صنعت چوب
نمایشگاه ملی صنایع دستی

از جمله صنایع دستی که در این نمایشگاه در معرض بازدید قرار می‌‌گیرد می‌توان به قلم زنی مس، پرداخت روی مس، معرق چرم و چوب، فیروزه کوبی، خاتم کاری و مینا کاری سفال اشاره کرد. هم‌چنین چند سالی است که در نمایشگاه صنایع دستی طرح خانه ایرانی هم به نمایش گذاشته می‌شود که برای علاقه‎‌مندان می‌تواند جذاب باشد.

در نمایشگاه صنایع  دستی ضمن نمایش هنر دست هنرمندان کشور، کارگاه و چادرهای عشایر در محوطه باز برپا می‌شود که خوراکی و سوغاتی می‌فروشند. از دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه اجرای موسیقی سنتی است. هم‌چنین غرفه‌هایی ویژه برای آموزش صنایع دستی به کودکان وجود دارد که علاقه مندان می‌توانند برای آموزش رایگان به آن مراجعه کنند.

زمان و مکان نمایشگاه صنایع دستی 98

علاقه‌مندان می‌توانند از سوم تا نهم شهریور ماه از ساعت 10 تا 18 در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران حضور یابند و از این نمایشگاه دیدن کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا