منتخب سردبیر

چهارمین نمایشگاه صنعت چوب، سال 1400

نمایشگاه صنعت چوب و ابزار و یراق آلات

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ابزار، یراق آلات و تجهیزات وابسته از 4 تا 7 آبان ماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه 4 روزه مرکز مهمی برای تبادل اطلاعات و گردهمایی تمامی فعالان حوزه صنعت چوب کشور است. هم چنین بازدیدکنندگان می‌توانند همزمان با این رویداد از جدیدترین محصولات صنعت چوب، ابزارآلات نجاری و درودگری، مواد اولیه و … در نمایشگاه و شوروم دائمی نوین چوب و سازوکار، واقع در شهرک بهسازی صنایع چوب ایران بازدید کنند. برای این منظور و آسایش بازدیدکنندگان سرویس حمل و نقل رایگان از محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب به شهرک بهسازی صنایع چوب ایران در نظر گرفته شده تا فعالان صنعت بتوانند به راحتی از محصولات موجود در شوروم دائمی نوین چوب و سازوکار دیدن کنند.

در میان تمامی نمایشگاه‌هایی که در شهر آفتاب برگزار می‌شود، نمایشگاه صنعت چوب حال و هوای متفاوتی دارد. حضور شرکت‌ و برندهای معتبری مانند نوین چوب، نوین سرویس، پاراکس و سازوکاررونق خاصی به نمایشگاه می‌بخشد. بازدیدکنندگان می‌توانند در غرفه‌های نوین چوب، نوین سرویس، پاراکس و سازوکار از جدیدترین یراق‌آلات و ابزارآلات دیدن کنند. هم‌چنین می‌توانند در این غرفه‌ها از نزدیک با کاربرد متنوع محصولات به‌صورت آماده و کاربردی آشنا شده و درصورت لزوم آن را امتحان کنند.

کارشناسان فروش ابزار، یراق و ماشین آلات نوین چوب و سازوکار در غرفه‌ها حضور داشته و آماده ارائه مشاوره تخصصی رایگان برای خرید یراق آلات و راهنمایی‌های لازم هستند. بازدیدکنندگان با دادن شماره تماس و ایمیل خود می‌توانند کاتالوگ، بروشورهای ترجمه شده و ویدئو را دریافت کنند.

محصولات موجود در نمایشگاه

ابزارآلات نجاری، مواد اولیه، خطوط و ماشین های تولید و برش، خطوط و دستگاه های فرآوری چوب نظیر CNC، دستگاه‌های چندکاره و خراطی، رنگ چوب، انواع ابزار آلات صنایع چوب و… همگی از گروه کالاهایی هستند که به نمایش گذاشته می‌شوند.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت چوب و ابزار

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت چوب 1400 از 4 تا 7 آبان ماه در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 الی 18 از نمایشگاه بازدید کنند. هم چنین تمامی فعالان صنعت و علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند از ساعت 8:30 الی 16:30 از شوروم دائمی نوین چوب و سازوکار واقع در تهران، اتوبان آزادگان جنوب، بعد از پل فتح، خروجی احمدآباد مستوفی، میدان دکتر پارسا، شهرک بهسازی صنایع چوب ایران، سالن 11E دیدن کنند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا