اخبار

نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات سال 98

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات، ماشین آلات و مواد اولیه از 13 تا 16 بهمن ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه که به‌صورت سالیانه برگزار می‌گردد، نقطه عطف مهمی برای تمامی واردکنندگان، صادرکنندگان، تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان است. انواع یراق آلات و مواد اولیه صنایع مبلمان، خطوط و ماشین آلات فرآوری چوب، قطعات منفصل، انواع پوشش‌، کف پوش، دیوارپوش، رنگهای دکوراتیو و کاغذ دیواری، اتوماسیون اداری و صنعتی همگی از گروه کالایی‌هایی است که در این نمایشگاه به آن پرداخته می شود.

مخاطبین نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تعامل با متخصصان این حوزه، عقد قراردادهای کاری، آشنایی با آخرین فناوری‌ها در صنعت چوب و … است. آمار حاکی از آن است که سالانه تعداد شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه رو به افزایش است و افزایش فضای نمایشگاه گویای این مساله است.

نمایشگاه تخصصی صنعت چوب، ماشین آلات، ابزار، یراق آلات و تجهیزات وابسته توسط شرکت نمایشگاهی چیستا برگزار می‌گردد که تجربه سال‌ها فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعت نمایشگاهی را دارد. از جمله فعالیت‌های این شرکت می‌توان به برگزاری 120 نمایشگاه و 30 کنفرانس در شهرهای مختلف و هم‌چنین مشارکت و سرمایه‌گذاری در ساخت و احداث نمایشگاه‌های بین‌المللی اشاره کرد.

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه یراق آلات، ماشین آلات 98

نمایشگاه بین‌المللی یراق آلات ، ماشین آلات و مواد اولیه سال 98 از 13 تا 16 بهمن ماه در مرکز نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزارمی‌گردد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 الی 17 برای بازدید از نمایشگاه اقدام کنند.

همچنین می‌توانید همزمان با این رویداد از جدیدترین محصولات صنعت چوب، ماشین آلات نجاری و درودگری، مواد اولیه و … در نمایشگاه فروشگاه سازوکار واقع در شهرک بهسازی صنایع چوب بازدید کنید. کارشناسان فروش ابزار، یراق و ماشین آلات نوین چوب و سازوکار در غرفه‌ها حضور داشته و آماده ارائه مشاوره و راهنمایی‌های لازم هستند.

از تمامی فعالان صنعت و علاقه‌مندان به این حوزه دعوت می‌کنیم تا در نمایشگاه سازوکار واقع در تهران، اتوبان آزادگان جنوب، بعد از پل فتح، خروجی احمدآباد مستوفی، میدان دکتر پارسا، شهرک بهسازی صنایع چوب، سالن 11E حضور بهم رسانند.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا