ابزار و یراق

انواع ابزارهای نجاری شارژی دیوالت جدید

دیوالت شرکتی پرآوازه در عرصه تولید ابزارآلات صنعتی و دستی برای تأسیسات ساختمانی، کارخانه‌ها و کارگاه‌های نجاری و چوب‌بری است. کمپانی دیوالت در سال 1924 توسط فردی به نام ریموند ای دیوالت که مخترع اره بازویی است، تأسیس شد. در این مقاله قصد داریم به معرفی جدیدترین دستگاه‌های نجاری دیوالت بپردازیم. دستگاه سنباده زن DCW210، اره عمود بر DCS334 و اور فرز نجاری DCW600 از ابزار جدید بوده که برای نجاران حرفه‌ای، کابینت سازان و … مناسب است. هر یک از این ابزار جدید کارایی‌ و ویژگی‌های منحصر به خود را دارد.

ابزارهای جدید دیوالت، شارژی یا بدون سیم هستند که برای استفاده در فضاهایی که به برق دسترسی نداریم یا سخت است، بسیار کاربرد دارد. علاوه بر این، نداشتن سیم و شارژی بودن دستگاه مزیتی محسوب شده که حین کار مزاحمتی ایجاد نمی‌کند و بیشترین آزادی عمل را برای فرد فراهم می‌کند. دیوالت در ابزار جدید خود از موتورهای بدون زغال که اصطلاحاً به آن براشلس می‌گویند، استفاده کرده است. موتور براشلس نیاز به تعویض زغال نداشته و طول عمر بالاتری دارد.

وزن ابزار جدید دیوالت بسیار کمتر است که این وزن کم در کنار طراحی ارگونومیک به کاربر اجازه می‌دهد تا ابزار را بهتر کنترل کند. استفاده از پلاستیک ضد لغزش از سر خوردن دستگاه جلوگیری کرده و امکان استفاده از آن در حالت‌های مختلف و حتی فضاهایی که دسترسی به آن مشکل‌تر است را فراهم می‌کند.

سنباده زن شارژی دیوالت مدل DCW210

این دستگاه برای نجاران حرفه‌ای بسیار مناسب است. کلید روی سنباده امکان تغییر سرعت سنباده را فراهم می‌کند. محفظه روی سنباده، گرد و غبار حاصل از سنباده زنی را جمع کرده و از پخش شدن گرد و غبار در فضا جلوگیری می‌کند. سوییچ ضد گرد و غبار دستگاه طول عمر سوییچ را افزایش می‌دهد. وزن، طراحی و ارتفاع کم دستگاه کنترل آن را آسان‌تر کرده و کارایی آن را بهبود می‌دهد. روی دستگیره از پلاستیک ضد لغزش استفاده شده که از سر خوردن دستگاه جلوگیری می‌کند. کاغذ سنباده این دستگاه با 8 سوراخ و گیره که در قسمت پایین قرار دارد به‌راحتی قابل تعویض است.

خرید سنباده گرد لرزان

اره عمود بر شارژی دیوالت مدل DCS334

اره عمود بر شارژی دیوالت با موتور بسیار قوی برای بریدن چوب بسیار ایده آل است. سرعت موتور قوی دستگاه درجه‌بندی داشته که با توجه به‌سختی و نوع ماده‌ای که می‌خواهید در آن برش ایجاد کنید، قابل تنظیم است. وزن این محصول بسیار سبک بوده و دستگیره ضد لغزش آن از سر خوردن دستگاه جلوگیری می‌کند. چراغ ال ای دی روی دستگاه سطح کار را روشن می‌کند تا به‌خوبی خط راهنما دیده شود. این دستگاه قابلیت ایجاد برش فارسی داشته که برای این کار تنها کافی است زاویه تیغه را تغییر دهید. برای تغییر زاویه ابتدا باید اهرمی که پشت دستگاه قرار دارد آزاد کرده سپس صفحه را به جلو کشیده و به کمک درجه‌بندی روی آن درجه مورد نظر را انتخاب کنید. برای تعویض تیغه‌ی دستگاه نیازی به آچار یا ابزار نداشته و کافی است اهرم بالای تیغه را بکشید و تیغه را عوض کنید. در پشت دستگاه محلی برای اتصال به جاروبرقی برای جمع‌کردن خاک ‌اره‌ وجود دارد.

خرید عمود بر

اور فرز شارژی دیوالت مدل DCW600

موتور اور فرز نجاری DCW600 کاملاً فلزی بوده و دوام بالایی دارد. موتور اور فرز قابلیت تغییر سرعت دارد. این دستگاه دارای قابلیت Soft Start است که با حداقل کردن گشتاور باعث می‌شود عملیات با سرعت پایین آغاز شود. هم‌چنین این دستگاه دارای کنترل سرعت الکترونیکی است که وظیفه آن تطبیق سرعت دستگاه با مواد مختلف و ثابت نگه داشتن سرعت دستگاه در حین کار است. چراغ ال ای دی اور فرز سطح کار را روشن می‌کند.

قابلیت تغییر سرعت دارد. این دستگاه دارای قابلیت Soft Start است که با حداقل کردن گشتاور باعث می‌شود عملیات با سرعت پایین آغاز شود. هم‌چنین این دستگاه دارای کنترل سرعت الکترونیکی است که وظیفه آن تطبیق سرعت دستگاه با مواد مختلف و ثابت نگه داشتن سرعت دستگاه در حین کار است. چراغ ال ای دی اور فرز سطح کار را روشن می‌کند.

از ویژگی‌های مهم این محصول داشتن نشانگر عمق سنج و مکانیسم قفل محور برای تعویض تیغه است. اندازه کولت با مهره کولت در 12 حالت قابل تغییر است. بدنه اور فرز شبیه حرف D طراحی شده که استفاده از آن را آسان‌تر می‌کند.

خرید سنگ فرز

3 ابزاری که در بالا به آن اشاره شد برای استفاده کاربران حرفه‌ای بسیار مناسب است. از ویژگی‌های مهم دستگاه‌های بالا می‌توان به قابلیت تغییر سرعت، داشتن ال ای دی برای روشن کردن سطح کار، شارژی بودن، بدنه و موتور فلزی محکم اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید

مطالب مشابه

یک نظر ثبت شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا